Priestory na prenájom

Budova obchodu a služieb ROVEŇ

V objekte
Adresa ,
Popis Budova obchodu a služieb sa nachádza na sídlisku ROVEŇ, Bystrická cesta v Ružomberku. Na Bystrickej ceste je zastávka mestskej aj prímestskej autobusovej dopravy, prístup je miestnymi komunikáciami. V blízkosti sa nachádza základná škola, materská škola , Ústredná vojenská nemocnica Ružomberok. Priamo v budove sa nachádza prevádzka potravín. Budova je dvojpodlažná a prešla komplexnou rekonštrukciou. Vstup do budovy je bezbariérový. Ponúkame na prenájom nebytový priestor na 2. nadzemnom podlaží o výmere 41 m2 vhodný na kanceláriu, kaderníctvo, kozmetiku,..... Priestor je vybavený samostatným meraním el. energie, vody

Objekt na Námestí osloboditeľov

V objekte Námestie osloboditeľov
Adresa Námestie osloboditeľov 76, Liptovský Mikuláš
Popis Objekt sa nachádza na Námestí osloboditeľov v centre mesta Liptovský Mikuláš, v historickej časti mesta na pešej zóne v radovej zástavbe. Prístup k objektu je z Námestia osloboditeľov. Na prízemie je vstup priamo z námestia na poschodie je vstup cez pasáž. Za objektom je parkovisko prístupné zo zadnej časti námestia. Mestké parkovisko je na začiatku pešej zóny vo vzdialenosti cca 150 m. V okolí objektu  na námestí sú sústredené obchodné prevádzky, reštaurácie, kaviarne, admin. budovy, banky, múzeum. Na ul. Garbiarsku kde je zástavka mestskej a prímestskej autobusovej dopravy je to cca 200 m.

Obchodné centrum Dana

V objekte Obchodné centrum Dana
Adresa ul. 1. mája 708, Liptovský Mikuláš
Popis Objekt sa nachádza na ul. 1. mája v historickej časti mesta Liptovský Mikuláš, na pešej zóne v radovej zástavbe. Pasážou vo vedľajšom objekte Liptáčik je prepojený na ul. Garbiarsku ( štvorprúdová komunikácia, št. cesta č. I/18). Prístup peších je z ulice 1. mája, mestské parkovisko na začiatku pešej zóny je vzdialené cca 50 m. V okolí objektu sú sústredené obchodné prevádzky, reštaurácie, admin. budovy, banky, múzeum, nákupné centru. Na ul. Garbiarska je zástavka prímestkej a mestskej autobusovej dopravy.

Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY

V objekte Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY
Adresa Garbiarska 695, Liptovský Mikuláš
Popis Obchodné centrum JASNA SHOPPING CITY Liptovský Mikuláš. OC sa nachádza priamo v centre mesta, v blízkosti 4-prúdovej komunikácie...

Obchodný dom VEREX

V objekte Obchodný dom VEREX
Adresa Mostová 2133, Ružomberok
Popis Obchodný dom VEREX sa nachádza v radovej zástavbe v historickej časti mesta na pešej zóne v Ružomberku. V okolí sú polyfunkčné objekty s obchodmi, reštaurácie, kaviarne, predajne, služby, kultúrny dom, hotel, pošta.

Polyfunkčný dom ZÁPAD

V objekte Polyfunkčný dom ZÁPAD
Adresa ul. M. Martinčeka 4368, Liptovský Mikuláš
Popis Polyfunkčný dom ZÁPAD priamo susedí s parkoviskom hypermarketu Hypernova, v centrálnej mestskej zóne mesta Liptovský Mikuláš. V blízkosti sa nachádza hlavná štvorprúdová komunikácia s diaľničným privádzačom. Do pešej zóny historického centra je cca 200 m, v blízskosti je zástavka MHD a prímestskej autobusovej dopravy, na železničnú a autobusovú stanicu je cca 1,0 km Z inštitúcii spomeniem aspoň Okresný súd, VÚB banku, Allianz – Slovenská poisťovňa, Daňový úrad, Dom kultúry.

CBA VEREX JE ČLENOM

SÍDLO SPOLOČNOSTI

CBA VEREX, a.s.
Priemyselná 4606
03101 Liptovský Mikuláš
Pozrieť na mapách Google

044/5433100
044/5433101
cba@verex.sk

VEĽKOOBCHOD

Veľkoobchod Liptovský Mikuláš
Priemyslená 4606
031 01 Liptovský Mikuláš
Pozrieť na mapách Google

Veľkoobchod Tvrdošín
Vojtaššáková 595
027 44 Tvrdošín
Pozrieť na mapách Google